Pohoda Nr.14

25. Júl 2010

Na minuloročnej veselo-smutnej Pohode sme boli spolu s Mirkou, tentoraz si festivalovanie skúsila Hanka. A ja samozrejme. Hanka bola dosť nadšená, všetko sa jej tam páčilo a mne neostáva iné ako s ňou súhlasiť. O tomto ročníku, kde všetko vychádzalo podľa plánu, už písali mnohí a lepšie, ja sa tradične obmedzím na pár fotiek.

Miesto, kde minulý rok stál nešťastný stan.

Väčšinu času som strávil s ľuďmi z Návratu. Na Pohode točili dokument “Načo sú deťom rodičia”, ktorého hotové časti si môžete pozrieť priamo na ich webe. Mojou úlohou bolo vyrábať fotodokumentáciu, čo ma samozrejme veľmi bavilo! Porada:

Respondenti sedeli v klasickej detskodomováckej postieľke, ktorú bolo treba nosiť hore-dole.

Súčasťou kampane bola diskusia (Marek Roháček, Mário Homolka, Braňo Jóbus, Štefan Hríb).

Jeden z dvoch mobilných filmovacích miništábov:

Pitná voda v protisvetle.

Po dlhom čase výhľad z “Labutí”.

Jeden z Hankiných megahighlightov – bola zvukárom odborne zaučená do tajov zvukarčiny spolu s praktickou ostrou skúškou… :-) Potom, ako si doma vyskúšala natáčanie a strihanie, to celkom zapadlo. Mimochodom jej momentálna odpoveď na otázku “Čím by si chcela byť, keď budeš veľká?”, je, že niečo technické okolo filmárčiny. Už má napozerané všetky “Making of…” bonusy z našich DVD – hlavne zo všetkých Harry Potterov – špeciálne efekty a tak. Držím jej všetky moje palce – hádam mi potom nájde miesto fotografa pri nejakom výpravnom megafilme… :-)

Viac fotiek v samostatnej galérii.1 komentár to “Pohoda Nr.14”

  1. Peter Azor says:

    Myslim, ze najlepsie, co sa nam, pozeracom tvojich fotiek moze prihodit je, aby ta zrazu znechcel Pomaranc. Dosledkom toho by – predpokladam – bolo stale viac takychto obrazkov.

Pridať komentár